Cennik

Usługa Jednoczesne Alarmowanie OSP występuje w dwóch pakietach: 

 • Standard 180,00 netto / rok
  Pakiet Standard - dzwonienie inicjowane automatycznie z Terminala DTG-53. Koszt opłaty dodatkowej za każdorazowe odebranie połączenia wynosi 2 gr, dlatego poinformuj wszystkich Strażaków o konieczności odrzucania połączenia z Numeru Alarmowego.

 • Premium 220,00 netto / rok
  Pakiet Premium - dzwonienie inicjowane automatycznie z Terminala DTG-53 oraz ręcznie z telefonu komórkowego osoby upoważnionej, automatyczne otrzymywanie Raportów SMS z ilością Strażaków którzy stawią sie na alarm, możliwość korzystania z drugiego Numeru Alarmowego (np. ćwiczenia, zbiórka itp.).

Podane ceny są cenami netto, do faktury doliczony zostanie podatek VAT w wysokości 23%. Faktury wystawianie na Ochotnicze Straże Pożarne lub Urzędy Gmin posiadają termin płatności 21 dni.

UWAGA: Pierwsze uruchomienie usługi zazwyczaj wymaga przeprogramowania terminala komórkowego DTG-52/53. Można wykonać to samodzielnie (posiadając odpowiedni programator) lub zlecając przeprogramowanie autoryzowanemu instalatorowi (może się to wiązać z dodatkowym kosztem - szczegóły do ustalenia bezpośrednio z instalatorem). Więcej informacji o przeprogramowaniu terminala na stronie Pomoc.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Promocja

Jeśli niedawno kupiłeś lub zamierzasz kupić nowy terminal komórkowy DTG-53 - otrzymasz od nas usługę w wersji Standard na 3 miesiące gratis. Jeśli oprócz terminala kupiłeś również stację obiektową DSP-52BS lub stację DSP-52L - otrzymasz od nas usługę w wersji Standard na łącznie 6 miesięcy gratis.

Bezpłatny test usługi

W związku z licznymi pytaniami odnośnie działania i funkcjonalności usługi „Jednoczesne Alarmowanie OSP” zapraszamy wszystkie Ochotnicze Straże Pożarne do skorzystania z naszej usługi bezpłatnie.

Test usługi występuje w dwóch wariantach:

 • Usługa w wersji Standard – gratis na okres 1 miesiąca,
 • Usługa w wersji Premium – gratis na okres 2 tygodni.

Jak w prosty sposób przetestować usługę:

 1. Załóż konto na stronie alarmowanie.digitex.pl i uzupełnij je numerami telefonów Strażaków
 2. Zaprogramuj posiadany terminal DTG-52/53 lub poproś o to swojego autoryzowanego instalatora (przeprogramowanie może być odpłatne)
 3. Przyślij do nas zamówienie zaznaczając w nim opcję "TEST".

DIGITEX Sp. z o.o. Sp. k.
81-855 Sopot, ul. Platanowa 2

Obsługa Klienta: +48 58 555 88 60
Obsługa Serwisowa: +48 58 555 88 77

digitex@digitex.pl
www.digitex.pl